CHICKEN & KEBAB

źródło: https://chickenkebab.pl/

W Chicken & Kebab realizujemy usługi gastronomiczne na terenie Zielonej Góry, Świebodzina i Gubina. W naszej ofercie znajdują się głównie smaczne kebaby, kawałki kurczaka z różnymi dodatkami i pizza. Zamów ulubiony posiłek już dziś i ciesz się jego smakiem w jednym z naszych lokali lub we własnym domu. Oferujemy bowiem posiłki również na wynos. Przy zamówieniach powyżej 140 zł dowóz jest bezpłatny!

Co nas wyróżnia?

Jeśli chcesz mieć pewność, że spożywane przez Ciebie posiłki są dobrej jakości, ale nie masz czasu przygotowywać ich samemu w domu, skorzystaj z naszej oferty. Proponujemy szeroki wybór posiłków, które zawsze są świeże. Nie mrozimy jedzenia i nie składamy pozostałości do lodówek. Dbamy o smak i jakość naszych posiłków, a tym samym o zadowolenie klienta. Podajemy tylko to, co sami chcielibyśmy zjeść. Nasz warzywniak zaopatruje nas w małe, lecz codzienne dostawy, dzięki czemu nasze zaplecze nie jest magazynem, a produkty, z których przygotowujemy dania, są zawsze świeże. Bułki do kebaba są natomiast wypiekane w piekarni na nasze specjalne zamówienie. Dbamy również o odpowiednią częstotliwość wymiany frytury i oleju w ciągu dnia. Wyznajemy zasadę „przez żołądek do serca” i tak też pragniemy zostać zapamiętani.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się zarówno pyszne kebaby, tortille czy quesadille, jak i zdrowe sałatki. Ponadto oferujemy świeże kawałki kurczaka z frytkami i surówką oraz pizze w dwóch rozmiarach do wyboru. Stworzyliśmy również nowe menu, w którym znajdują się robiące furorę burgery i kapsalony. W naszym jadłospisie znajdzie się także coś dla tych, którzy unikają jedzenia mięsa, np. vege sałatki, tortille, boxy lub specjalny kebab – Vegebs. Nasze klasyczne kebaby są tworzone z mięsa wołowo-cielęcego i proponujemy je w wersji standardowej lub nieco większym rozmiarze XL. Proponujemy także oryginalne kebab boxy. Do przyrządzania naszych tortilli również używamy wołowo-cielęcego mięsa. Natomiast quesadille proponujemy w wersji z szynką, kurczakiem lub salami. Ważnym punktem naszej oferty jest kurczak, którego oferujemy w formie skrzydełek, polędwiczek lub kawałków. Proponujemy je w zestawie z frytkami i surówką lub w formie specjalnych kubełków. Smak kurczaka dopełnią oferowane przez nas sosy: czosnkowy, ziołowy, ostry, słodko-pikantny, kwaśny, barbecue lub salsa mexicana.

Pizza

Kolejnym daniem w naszej ofercie jest pizza dostępna w rozmiarze o średnicy 30 lub 40 cm. Proponujemy zarówno klasyczne wersje, m.in. z samym serem, sosem i oregano, jak i bardziej wyszukane połączenia smakowe, np. w pizzy z kurczakiem, brokułami i kukurydzą. Wyróżnia nas jednak zdecydowanie pizza Houston, która składa się z sosu, podwójnej porcji sera, kebaba i frytek. Do każdej pizzy zapewniamy jeden sos gratis. Może to być sos czosnkowy, ziołowy, ostry lub pomidorowy. W naszym menu dostępne są również napoje zimne lub ciepłe.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, wszystkie posiłki są przygotowywane przez nas z największą starannością i dbałością o szczegóły. Jakość produktów, doświadczenie oraz pozytywna załoga dają fantastyczny efekt końcowy.