Oczyszczacze powietrza Samsung

Alergicy mają bardzo ciężko. Jest to najbardziej uciążliwe w okresie lata. To właśnie wtedy pylą trawy i drzewa, a w powietrzu jest mnóstwo czynników drażniących dla osób, które mają alergię. Na co dzień jest też obecny kurz. Alergia objawia się poprzez łzawienie i zaczerwienienie oczu, katar oraz kaszel. Na szczęście przed reakcją alergiczną organizmu możesz się łatwo i skutecznie uchronić w swoim domu z pomocą oczyszczaczy powietrza Samsung.

Oczyszczacze powietrza Samsung posiadają trzy filtry, które aktywnie działają, aby powietrze było czyste i wolne od czynników alergiczne. Są one najwyższej klasy. Te trzy filtry to: węglowy, HEPA oraz wstępny. Filtr HEPA, który jest wysoce skuteczny usuwa z powietrza zawieszony pyły, nawet te najbardziej drobne o wymiarze nawet mniejszych od milimetra. Węglowy za to eliminuje nieprzyjemne zapachy i gazy, które są niebezpieczne dla naszego zdrowia. Za to wstępny filtr zatrzymuje kurz i pyłki drzew i traw co ukazuje się nam w lecie. Jeżeli chodzi o kolejność działania filtrów to jest ona następująca: wstępny – usuwa kurz, włosy, pyłki, węglowy – pozbywa się groźnych gazów dla naszego zdrowia, organicznych lotnych związków na przykład formaldehydu i zapachy, które są dla nas nieprzyjemne między innymi dym tytoniowy, a na końcu filtr HEPA, który pozbywa się nawet najdrobniejszych pyłów, roztoczy, grzybów, alergenów, zarodników pleśni oraz bakterii.

Skuteczność i jakość została potwierdzona przez liczne badania wykonane w Korei Południowej między innymi przez Koreański Instytut Maszyn i Materiałów.

Oczyszczacze powietrza Samsung to skuteczność i wysoka jakość potwierdzone certyfikatami oraz wieloma badaniami.