PINEA POBIEROWO

Źródło: https://www.pinea-pobierowo.pl/

Szukasz wygodnego i atrakcyjnego miejsca na krótki wypoczynek nad morzem? W Pinea znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Nasza firma oferuje całoroczne luksusowe apartamenty w Pobierowie, w których możesz cieszyć się nadmorskim klimatem podczas swojego urlopu. Resort Pinea znajduje się tuż przy brzegu morza, pomiędzy dwoma zejściami na plażę. Nie zwlekaj i zarezerwuj nocleg w jednym z naszych apartamentów, w których będziesz mógł podziwiać Bałtyk i słuchać szumu fal nawet z okna.

Atrakcyjna okolica

Pobierowo to niezwykle atrakcyjna okolica na krótki wyjazd nad morze czy dłuższe wakacje. Pobierowo leży na słynącym z urody wybrzeżu rewalskim, z dala od turystycznego tłumu i zgiełku. Okolice Pobierowa i pobliskich miejscowości pełne są atrakcji turystycznych, dlatego wybierając nasze apartamenty na swoje miejsce pobytu, na pewno nie będziesz się nudzić. Optymalne warunki do uprawiania sportu przyciągają amatorów aktywności na świeżym powietrzu: od dostępnej dla każdego jazdy na rowerze po elitarne dyscypliny, takie jak golf, tenis, jazda konna czy yachting. W samym Pobierowie i sąsiednich miejscowościach istnieje m.in. sieć nowoczesnych ścieżek rowerowych, którymi można przedostać się na malowniczy Wolin czy w kierunku Rewala. Jest to wspaniała informacja dla wszystkich, którzy wolą się poruszać niż wypoczywać przez całe dnie na plaży. Ponadto żeglarze i wodniacy mają do swojej dyspozycji mariny w Kamieniu Pomorskim i Dziwnowie. Położenie na styku 3 akwenów: Morza Bałtyckiego, Zalewu Kamieńskiego i cieśniny Dziwna stwarza atrakcyjne warunki do uprawiania wszelkich sportów wodnych. Najbliższe ośrodki jazdy konnej znajdują się natomiast w Rewalu i przy pałacu w Trzęsaczu, gdzie działa stadnina koni z doświadczoną kadrą instruktorską. Pasjonaci golfa mają do swojej dyspozycji pola Kamień Country Golf Club oraz Amber Baltic w Kołczewie na pobliskim Wolinie. Dla tych, którzy chcą napawać się pięknymi widokami i nieco spokojniej spędzić czas nad morzem proponujemy liczne leśne szlaki, po których można spacerować całymi dniami i wdychać świeże powietrze. Przez województwo zachodniopomorskie przebiega Szlak Nadmorski, część Europejskiego szlaku Dalekobieżnego E9, ciągnącego się od Portugalii do Estonii.

Walory zdrowotne

Pobierowo to nadmorska miejscowość idealna dla wszystkich, którzy stawiają na spokojny wypoczynek pośród natury. Urok tej miejscowości zapewnia sosnowy starodrzew, porastający całe miasteczko, wille i pensjonaty zatopione w zieleni, zadbane kwitnące ogrody. Latem to miejsce tętni życiem, zapełniając gośćmi liczne kawiarnie, knajpki, restauracje i nadmorskie bulwary. Po sezonie natomiast jest pełne spokoju, tworząc idealną odskocznię dla osób spragnionych wytchnienia od stresu i miejskiego zgiełku. Szerokie plaże o naturalnej linii brzegowej, wypełnione drobnym bałtyckim piaskiem ciągną się tu po horyzont, zachęcając do długich spacerów brzegiem morza o każdej porze roku. Okolica jest otoczona lasami, a także charakteryzuje się najwyższym poziomem naturalnego jodu na bałtyckim wybrzeżu. Powietrze przez cały rok należy do najczystszych w Polsce, a łagodny klimat sprzyja rekonwalescencji i leczeniu problemów z układami oddechowym czy krążenia.

Wygodny dojazd

Do Pobierowa dojedziesz szybko i bez problemów, dzięki rozbudowie trasy szybkiego ruchu S3. Pobierowo jest doskonale skomunikowane z Poznaniem, Wrocławiem, Szczecinem i Berlinem, a odległe o kilkadziesiąt kilometrów lotnisko w Goleniowie obsługuje rejsowe loty m.in. z Warszawy, Krakowa, Oslo, Londynu, Liverpoolu i Bergen. Połączenie promowe w Świnoujściu otwiera natomiast Zachodnie Wybrzeże na Skandynawię. Zarezerwuj nocleg przez naszą stronę internetową i ciesz się wszystkimi walorami tej atrakcyjnej okolicy.