Franczyza: współpraca z WGN

Źródło: https://franczyzawgn.pl/

Franczyza: współpraca z WGN to sprawdzony pomysł na biznes. Światowe i krajowe wydarzenia udowodniły, że rynek nieruchomości jest bardzo odporny na niespodziewane sytuacje oraz kryzysy. Całkowicie samodzielne zaangażowanie się w tym segmencie bywa jednak wyzwaniem. Często problemem nie są nawet finanse, lecz brak odpowiedniej wiedzy i zaufania ze strony potencjalnych klientów. Ten model biznesowy pozwala pokonać takie bariery i może prowadzić do otworzenia biura, które odniesie wielki sukces.

Jak wygląda franczyza we współpracy z WGN?

Współpraca z WGN w formie franczyzy pozwoli otworzyć własne biuro nieruchomości, które może stać się dochodowym biznesem. Możesz się wtedy zająć pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz usługami finansowo-kredytowymi. Pozostawiamy naszym Partnerom dużo swobody względem ewentualnych dodatkowych działań, więc możesz uzupełnić ofertę swojego biura o inne usługi, w tym: home staging, ubezpieczenia, remonty, wyceny, a nawet działalność deweloperską. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać WGN.

Dlaczego z nami?

Sieci franczyzowych może być wiele, ale WGN to lider w segmencie nieruchomości. Jesteśmy na rynku ponad 30 lat i cieszymy się uznaniem oraz renomą, także poza granicami kraju. W samym 2022 roku WGN zrealizował kilkanaście tysięcy transakcji. Średni staż biur WGN przekracza tymczasem 16 lat. Decydując się na współpracę z nami, wybierasz stabilność i przyszłościowy biznes, który może wręcz przejść na kolejne pokolenie.