Jak estetycznie urządzić garderobę?

Kiedy robisz zakupy dla nowej sukienki, nie zawsze jest łatwo wiedzieć, jakie kolory i style będą wyglądać najlepiej na ciebie. Szczegóły kawałka mogą być trudne do przewidzenia w ciele, ale z niewielką pomocą ludzi w przymierzalni, twoje szanse na wybranie czegoś, co pokochasz są znacznie wyższe.

 

Zanim zaczniesz przymierzać rzeczy, zdecyduj, gdzie chciałabyś powiesić swój nowy strój i miej pod ręką krzesło lub stołek. Chcesz mieć możliwość wygodnego siedzenia podczas przymierzania, a łatwiej jest zobaczyć, jak strój wygląda, gdy jest powieszony, niż gdy leży na podłodze.

 

Kolory powinny być ułożone według temperatury, z najchłodniejszymi kolorami na jednym końcu spektrum i ciepłymi kolorami na drugim końcu. Możesz ułożyć je według jasności lub ciemności, ale nie jest to tak ważne, ponieważ twoje oczy będą miały mniejszą odległość do przebycia. Jeśli masz dużo przedmiotów w jednej rodzinie kolorów, rozważ zorganizowanie ich według wartości zamiast tego, czyli jak jasne lub ciemne są. Idealnym przykładem są kolory lakierów do paznokci: niebieskie i fioletowe znajdują się zazwyczaj na jednym końcu skali, a czerwone na drugim.

Więcej dowiesz się na:totalnyremont.pl