Jaki rodzaj krzeseł wybrać na rodzinny obiad?

Najważniejszym elementem stołu są krzesła, które go otaczają. Są one najbardziej krytycznym i jednocześnie najbardziej pomijanym elementem zestawu jadalnego. Odpowiednie krzesło może przynieść pokój razem i naprawdę sprawiają, że czujesz się jak jesteś ciesząc się doświadczenie, a nie tylko siedząc w pokoju.

 

Idealne krzesło jest wygodne, zarówno wizualnie, jak i fizycznie, i zapewnia, że każdy przy stole ma swoją własną przestrzeń, a jednocześnie czuje się częścią grupy. A jeśli nie jest niewygodne, nikt nie będzie miał nic przeciwko siedzeniu na nim przez wiele godzin.

 

Sztuka znalezienia tej równowagi polega na wybraniu krzeseł, które wzajemnie się uzupełniają. Na przykład, jeśli przy stole siedzą cztery osoby, możesz wybrać cztery różne krzesła z czterema różnymi oparciami lub zdecydować się na dwa krzesła z dwoma różnymi rodzajami oparć. Jednak jeśli masz więcej niż cztery osoby w rodzinie, lepiej znaleźć dwa lub trzy krzesła z podobnymi oparciami i dodać kilka bocznych krzeseł z prostymi projektami, aby rozjaśnić stół.

 

Nie krępuj się mieszać i dopasowywać stylów, ale upewnij się, że ogólny efekt jest harmonijny, pamiętając o wielkości i schematach kolorów. Jeśli pójdziesz zbyt szalony z aranżacji krzeseł może skończyć się patrząc jak rodzinie jest niewygodnie.