Jak stylizować ubrania w paski?

Aby prawidłowo stylizować ubrania w paski, należy pamiętać o kilku rzeczach. Po pierwsze, musisz określić kierunek pasków. Najczęstszą konfiguracją jest posiadanie poziomych pasków, więc to właśnie ich użyjemy jako naszego przykładu.

Podczas stylizacji ubrań w poziome paski, chcesz upewnić się, że wszystko z Twojej szafy – buty, koszula i pasek są w jednym kolorze (unikanie wzorzystych lub wielokolorowych butów również pomoże). Prawie zawsze możesz założyć buty w jaśniejszym kolorze niż pasek i koszula, ale nigdy nie powinnaś robić na odwrót i zakładać butów w ciemniejszym kolorze do tych dwóch elementów.

Najlepszym scenariuszem stylizacji koszul w poziome paski jest łączenie ich z dżinsem – tworzy to klasyczny wygląd, który wygląda dobrze na prawie każdym. Minusem jest to, że jeans nie zawsze sprawdza się w każdej sytuacji. W takich sytuacjach możesz połączyć koszulę w paski ze spodniami lub chinosami, które mają nieco więcej tekstury – subtelny wzór lub lekki połysk. Uważaj jednak, aby nie przesadzić – zbyt duża ilość tekstury w zbyt wielu częściach Twojego stroju przytłoczy Cię i odwróci uwagę od Twoich wyborów odzieżowych. Więcej artykułów o modzie znajdziesz na stronie https://detaille.pl/ .