Jaki strój do pole dance?

 

Pole dance to doskonała forma aktywności fizycznej. Dla najwyższego komfortu i pełnego bezpieczeństwa podczas ćwiczeń warto zaopatrzyć się w odpowiednią garderobę. Jak wybrać strój na rurkę? Podpowiadamy!

 

Najlepszy strój do pole dance, czyli jaki?

 

Stroje do pole dance są skąpe. Ich charakterystyczny wygląd w dużej mierze podyktowany jest względami praktycznymi. Materiał ubrań nie trzyma się rurki. W długich legginsach i klasycznych topach nie da się robić efektownych trików. Brak kontroli nad przyczepnością zwiększa ryzyko nieprzyjemnych kontuzji, które mogą wykluczyć Cię z trenowania na wiele tygodni. 

 

Najlepszą przyczepność do rury zapewnia skóra. Dobrym wyborem na treningi pole dance są zatem krótkie spodenki wykonane z elastycznego materiału oraz sportowe staniki. 

 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ciuchów do pole dance?

 

Przede wszystkim na jakość wykonania! Strój do pole dance nie może krępować ruchów czy uciskać. Powinien zapewniać pełną swobodę i najwyższy komfort nawet podczas wykonywania skomplikowanych figur i trików. Zestaw do ćwiczeń na rurce powinien być wykonany z miękkich materiałów.

 

Świetne stroje do pole dance znajdziesz na stronie https://eaglepolewear.pl/. EAGLE Pole Wear to ciuchy zaprojektowane z najwyższą dbałością o detale z przyjemnych w dotyku materiałów. Stroje sprostają potrzebom kobiet na każdym etapie przygody z pole dance – zarówno tym początkującym, jak i zaawansowanym. Oferowane topy i spodenki można ze sobą łączyć i tworzyć designerskie, niebanalne zestawy.