Jaką baterię wybrać do kuchni?

Wybór baterii do kuchni to naprawdę duża sprawa. Jest to pierwsza rzecz, którą ludzie widzą, gdy wchodzą do Twojej kuchni. Będą patrzeć na niego przez lata, więc upewnij się, że wybierzesz ten, który kochasz! 

Najlepszym sposobem, aby zacząć jest po prostu wymyślić jak chcesz, by Twój kran wyglądał. Pomyśl, ile razy dziennie używasz zlewu i ile osób będzie go używać. Czy chcesz czegoś dużego i dramatycznego, czy małego i prostego? Czy ten kran będzie musiał pomieścić jakieś dzieci lub zwierzęta? 

Może nawet pomyślisz o jakichś specjalnych elementach wystroju, które fajnie byłoby mieć na swoim kranie. Na przykład nasz stary kran był w stylu wodospadu z płaskim dnem, kochasz eleganckie i błyszczące elementy wystroju. Jeśli chcesz mieć coś, co ma wbudowane czujniki ruchu, kup nową baterię z czujnikiem tuż pod uchwytem: jeśli machniesz pod nią ręką, włącza się na około dwie minuty. 

Inną rzeczą do zapamiętania jest to, czy chcesz spryskiwacz boczny lub nie, ponieważ większość stylów nie pochodzą z dwoma. Jeśli chcesz dwa, upewnij się, że kupisz go osobno przy zakupie zestawu baterii. Zastanów się również, jak daleko w dół chcesz głowicę natryskową rozszerzyć. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://dreamyhouse.pl/ .