Płyty indukcyjne marki De Dietrich synonimem profesjonalnych urządzeń kuchennych i wyrazem tradycji firmy

Ze wszystkich urządzeń w kuchni płyta indukcyjna jest tym, które najczęściej towarzyszy przygotowywaniu posiłków. Powinna być ona dobrana zgodnie z funkcjonalnymi wymaganiami przestrzeni, liczbą osób, dla których zwykle są przygotowywane posiłki, nawykami żywieniowymi i zasadami bezpieczeństwa. Niezależnie od oferowanych na rynku bardziej tradycyjnych płyt gazowych, elektrycznych czy ceramicznych w ostatnich latach coraz większą popularność zyskuje również gotowanie na płytach indukcyjnych.

W płytach kuchennych wykorzystujących tę technologię gotowanie odbywa się w ten sposób, że cewki indukcyjne wytwarzają pole magnetyczne, które indukuje prąd elektryczny w garnkach i podgrzewa je. Następnie ciepło przekazywane jest z garnka na zawarte w nim potrawy, które są w następnej kolejności gotowane.

 Jednymi z tego typu urządzeń oferowanych przez rynek są płyty indukcyjne De Dietrich, które zdobyły sobie miano synonimu profesjonalnych urządzeń kuchennych, dzięki którym można wyrazić swoją pasję gotowania w poczuciu pełnej swobody.

Płyty indukcyjne De Dietrich https://dedietrichpolska.pl/ to ostatnia z możliwych granic indukcji. Dzięki eleganckiemu wyświetlaczowi TFT “Touch&Play” i najnowocześniejszym elementom sterującym, płyty indukcyjne De Dietrich umożliwiają aktywację trzech różnych trybów gotowania za pomocą kilku gestów. Tryb “Solo” pozwala na optymalne wykorzystanie całej powierzchni płyty grzewczej przy tej samej mocy i jednoczesne dostosowanie parametrów gotowania do utrzymywania potraw w cieple, grillowania lub pieczenia. Wybór funkcji “Expert” pozwala na umieszczenie do 5 patelni w dowolnym obszarze płyty grzewczej przy zachowaniu zaprogramowanych ustawień mocy i timera, nawet podczas przenoszenia patelni z jednej strefy gotowania do drugiej. Ponadto, płyty indukcyjne De Dietrich są niezwykle łatwe w czyszczeniu, ponieważ wykonane są w całości ze szkła i stali nierdzewnej.

De Dietrich jako luksusowa marka oferuje swoim klientom również produkty premium, które charakteryzują się wykonanymi z wysokiej jakości materiałów wyrobami, które uosabiają najwyższy styl i kulinarne know-how. Płyty indukcyjne De Dietrich i pozostałe urządzenia z linii premium prezentują sobą najwyższy wyraz tradycji marki, w której dbałość o szczegóły idzie w parze z dbałością o funkcjonalność, aby zaspokoić wszystkie potrzeby w kuchni.

Nowy asortyment gotowych wyrobów De Dietrich w zestawach premium wyróżnia się wysokimi walorami estetycznymi, a poszczególne modele produktów wyglądają jak prawdziwe klejnoty do ustawienia w królestwie szefów kuchni, upiększone i wzbogacone o subtelne detale, które nadają im jeszcze więcej elegancji. Wyroby marki De Dietrich typu premium są w stanie oczarować amatorów i profesjonalistów, którzy poszukują nie tylko funkcjonalnych produktów, ale też i ekskluzywności.