Potrzebujesz nowej energii dla swojego biznesu? Skorzystaj z naszego wsparcia!

Źródło: https://eurolider.pl/

Firma Eurolider od 2005 roku pomaga przedsiębiorcom z całej Polski pozyskiwać dofinansowanie ze źródeł Unii Europejskiej na realizację wybranych celów rozwojowych. W ciągu 17 lat zrealizowaliśmy z sukcesem setki projektów inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych i marketingowych.

Dlaczego warto skorzystać z naszego wsparcia?

Jesteśmy zespołem konsultantów posiadających wieloletnie doświadczenie zdobyte w polskich i międzynarodowych firmach doradczych. Wysokie i wszechstronne kwalifikacje naszego zespołu umożliwiają nam zaproponowanie Państwu stosunkowo szerokiej oferty usług. Wyróżniamy się skutecznym działaniem oraz profesjonalnym podejściem do klientów, wśród których są przedsiębiorstwa jak również organizacje pozarządowe. Zajmujemy się przede wszystkim pozyskiwaniem dotacji z UE, doradztwem inwestycyjnym, monitoringiem dotacji, rozliczaniem projektów, wsparciem projektowym oraz marketingiem międzynarodowym.

Nasze zaplecze

Posiadamy rozległą siatkę kontaktów z uczelniami i instytutami badawczymi, dzięki czemu możemy wspierać Państwa firmę w realizacji projektu badawczo-rozwojowego, zdobyciu patentów, pozyskaniu i wdrożeniu wyników badań. Zapewniamy kompleksową obsługę planowania inwestycji, także od strony finansowej – nasza firma współpracuje z bankami oraz doradcami finansowymi. Zachęcamy do kontaktu.