Czy warto wybrać bieliznę na prezent?

Wybór dobrej bielizny jest niezwykle istotny w wypadku każdej kobiety. Musimy poczuć się w niej wygodnie oraz nie winna się ona odznaczać pod ubraniem. O czym należałoby nadmienić? Każda kobieta, niezależnie od rodzaju figury winna się poczuć oraz wyglądać w bieliźnie dobrze. Nie istotne jest czy masz odstający brzuch, duże uda lub niewielkie piersi. Dobrze dopasowana bielizna damska, z całą stanowczością ułatwi Ci zaprezentować walory, natomiast zakamuflować to, czego nie zamierzasz pokazywać światu.

Bielizna damska – jaki odcień?

Czerń jest niezapomniana, natomiast bielizna w tymże odcieniu będzie pasować do każdej stylizacji, zarówno na spotkanie handlowe, randkę, jak również wyjście ze znajomymi na spacer lub zabawę. Jeżeli zamierzasz do własnej stylizacji dodać nutkę ekstrawagancji dobierz rodzaje z ciemną koronką. Do zestawu biurowego zalecamy rodzaj z bardzo wyprofilowanym biustonoszem, jaki ma zintegrowany push-up. Na randkę doskonały będzie zestaw z ciemnym, koronkowym stanikiem podszytym złotą dzianiną.

Dobierz bieliznę dobrą do kroju sukni

Każdy typ suknie potrzebuje trochę odmiennej bielizny. Do obcisłej sukienki należałoby założyć halkę wyszczuplającą. Sprawdzą się też majtki wyszczuplające, dzięki którym twoje ciało utrzyma się “w ryzach”, natomiast żadna fałdka nie wypłynie. Jeżeli jesteś szczupła, możesz założyć gładkie stringi, jakie też nie powinny się odcinać. Do rozkloszowanej sukni dobierz figi, jakie będą zakrywać prawie całe pośladki. Tak aby w trakcie fantastycznej imprezy, kiedy Twoja suknia będzie krążyć, nie pokazać za dużo.