Jaką biżuterię wybrać na ślub?

Wybór biżuterii na swój ślub jest zabawnym projektem, ale możesz mieć kilka pytań dotyczących tego, co wybrać. Niektórzy ludzie mają pewien wygląd w umyśle, podczas gdy inni są bardziej eksperymentalni, próbując znaleźć coś nowego i specjalnego. 

Bez względu na to, do której grupy wpadasz, istnieją pewne wskazówki, które mogą pomóc w kierowaniu cię wzdłuż ścieżki zakupów tego idealnego kawałka.

Niektórzy mówią, że jeśli chodzi o wybór biżuterii na dzień ślubu, należy nosić “coś starego, coś nowego, coś pożyczonego i coś niebieskiego”. To nie znaczy, że każdy pojedynczy kawałek biżuterii masz na sobie musi być jednym z tych rzeczy – to tylko chodzi o to, że jeśli masz zamiar wybrać cztery rodzaje biżuterii na dzień ślubu, to miło mieć co najmniej jeden z każdej z tych kategorii reprezentowanych. 

Jeśli masz już dziesiątki naszyjników i kolczyków, nie chcesz więcej dodatków, wybierz coś ze swojego pudełka. Jeśli posiadasz tylko kilka rzeczy i jeszcze nie zgromadziłeś dużej kolekcji, to warto poszukać takiej biżuterii, która idealnie będzie pasować do Twojej sukienki. Np. jeśli ubierzesz w kształcie rybki, krótki ekolczyki dodadzą elegancji. Jeśli jednak stawiasz na księżniczkę, warto poszaleć z dłuższymi. Nie zapomnij również o naszyjniku jeśli masz duży dekolt oraz o bransoletkach. Więcej o modzie znajdziesz na stronie https://polishly.pl/ .