Jakie wybrać ćwiczenia by wzmocnić uda?

Twoje uda to wielkie grupy mięśni, które powinny być w dobrej formie – i mogą być, jeśli zastosujesz odpowiednie podejście do ich treningu. 

Ćwiczenia na kolana, takie jak wypady, przysiady i wyciskanie nogami, są świetnym miejscem do rozpoczęcia rutyny na uda. Ćwiczenia te budują mięśnie ud, bioder i pośladków. Będziesz chciała wykonywać te ćwiczenia dwa lub trzy razy w tygodniu, aby zobaczyć rezultaty. Jeśli szukasz bardziej intensywnego treningu, spróbuj dodać do niego kilka taśm oporowych, aby wzmocnić swój trening siłowy.

Jeśli szukasz ćwiczeń na dolne partie ciała, które nie tylko spalą tłuszcz, ale także sprawią, że będziesz miała stonowane i wyrzeźbione nogi, oto kilka naszych najlepszych propozycji:

-Seated Leg Press Machine – Ta maszyna jest idealna dla każdego, kto cierpi na ból kolan lub problemy z biodrami i może pomóc zbudować większe uda i pośladki.

-Trening z taśmami oporowymi – taśmy oporowe to świetny sposób na dodanie treningu oporowego do każdej rutyny. Są one dostępne w wielu poziomach oporu, co pozwala ludziom na wszystkich poziomach sprawności fizycznej, aby wziąć w nich udział.

-Cable Woodchopper – Ten trening całego ciała może być wykonany w domu przy użyciu tylko wagi ciała i maszyny kablowej! 

Więcej na temat ćwiczeń znajdziesz na stronie https://menties.pl/ .