Jak nosić biżuterię?

Z dużą ilością biżuterii, najlepszą opcją jest zrobienie czegoś, co nazywa się “warstwowaniem”. Możesz nakładać na siebie dwa różne rodzaje bransoletek, np. zwykłą bransoletkę z łańcuszka z grubą bransoletką typu bangle. Możesz też zastosować kilka pierścionków z tym samym kamieniem lub metalem. W obu przypadkach nie chodzi o dopasowanie stylu, ale raczej o stworzenie ogólnego wrażenia, które będzie współgrało. 

Można to zrobić również z kolczykami – dwa ćwieki w tym samym stylu i kolorze działają naprawdę dobrze razem, podobnie jak dwa kolczyki w tym samym kolorze, ale w różnych stylach.

Chcesz dopasować pierścionki do konkretnego akcesorium? W takim razie sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Pierścionki są zazwyczaj noszone na palcach, a różne palce mają różne kształty i proporcje. Może się okazać, że jeden z Twoich pierścionków pasuje idealnie na środkowy palec, ale inny jest na nim ciasny lub luźny. Mając to na uwadze, prawdopodobnie powinniście przymierzyć je wszystkie przed zakupem (lub przynajmniej spojrzeć na ich wymiary online). Najważniejsze jest to, aby każdy z nich był dobrze dopasowany i abyście czuli się komfortowo, kiedy je nosicie. Więcej podobnych porad znajdziesz na stronie https://howwear.pl/ .