Jakich sukienek nie ubierać na wesele?

Ślub to wielka sprawa – to początek czegoś nowego i świętowanie miłości, która połączyła dwoje ludzi w jedno. Ważne jest również, aby pamiętać, że bierzesz udział w weselu, a nie w imprezie – jesteś tam, aby uhonorować pannę młodą i pana młodego, i wspierać ich w tej ekscytującej okazji. Panna młoda szczególnie przechodzi przez wiele w okresie poprzedzającym jej wielki dzień, a pokazując się w nieodpowiedniej sukni, możesz nieumyślnie zmartwić ją jeszcze bardziej.

Niektóre sukienki są po prostu zły pomysł na prawie każdą okazję – ale kiedy idziesz do kogoś innego specjalnego dnia, to jest szczególnie ważne, aby zachować te zasady w pamięci.

Rzućmy okiem na niektóre z rzeczy, których nie należy robić przy wyborze stroju na wesele:

-Nie zakładaj niczego zbyt odkrywczego ani zbyt obcisłego. To nie chodzi tylko o poszanowanie wrażliwości innych ludzi; chodzi również o poszanowanie siebie i bycie wygodnym we własnej skórze. Nie chcesz być nieszczęśliwa przez całą noc, ponieważ Twój strój pokazuje zbyt wiele skóry lub jest tak obcisły, że nie możesz się swobodnie poruszać.

-Nie zakładaj niczego zbyt swobodnego, jak np. sukienka dresowa. Cały punkt ubierania się na wesele to okazanie szacunku – i jeśli pokażesz się wyglądając jakbyś wstała dopiero z łóżka – nie dosyć, że nie wpasujesz się w ramy wesela i eleganckiego ubioru, to również nie zadowoli to pary młodej.

Więcej na temat mody znajdziesz na stronie https://upwoman.pl/ .